Hakkımızda

2007 yılından itibaren inşaat sektöründe başarılı işlerle isminden söz ettiren ‘Umut İnşaat’ sektördeki tecrübesini teknik açıdan donanımlı,profesyonel ve dinamik bir ekiple birleştirerek ‘Kanyon İnşaat’ ismiyle yeniden doğuyor.

15 Mayıs 2013 tarihinde temelleri atılan Kanyon İnşaat;Mustafa Gülmez,inşaat yüksek mühendisi Kenan Gülmez ve mimar Ayşe Nur Gülmez ortaklığında geleceğin tasarımlarını yorumlamaya devam ediyor.

Yenilikçi,kaliteli ve fark yaratan tasarımları ile inşaat sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Kanyon İnşaat;insana ve doğaya saygılı,yaşanılabilir alanlar yaratmak için hizmet vermektedir.

Estetiklik,fonksiyonellik ve sürdürülebilirlik ilkelerine dayanan fikirleriyle,sektöre öncülük eden firmamız hayal gücünüzün ötesindeki tasarımlarla size istediğinizden daha fazlasını vaad ediyor.

Kanyon İnşaat,modern dünyanın her an değişen trendlerini yakalayarak,kullanıcı konforunun maksimum düzeyde olduğu yapılar inşaa etmektedir.

Müşterilerin ihtiyaçları,beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda;teknolojinin getirdiği imkanlardan da faydalanarak hayal gücünü profesyonel tecrübelerle birleştiren özgün projeler sunmak adına faaliyetlerimize devam ediyoruz...

Kanyon Group İnşaat

Molla Yusuf Mh. 1418 Sk. Kanyon Plaza No:3/1 Konyaaltı/ANTALYA

+90 532 328 46 38